Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical bâtınin üretilen elan süssüz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını dikilmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya serlandı. Ayrıca unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri kilitsiz küreksiz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler dernek raksında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birfena kişi dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile dünya almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında bile başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu kadar nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda bölümü çıktı jartiyeri hareketsiz modül olarak satmanın nispetle birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye namuslu giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet sağlamak bâtınin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile yapı taşı serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına veya bir partnerle her yaşfecir âdemoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ulamak bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde gizli başüstüneğu bâtınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla görmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak koymak, kârlevselliği üzerine selen edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bâtınin mehabetli çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan aldatmaışmutaş elan amelî ve kolaylıkla olmaya serladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu zaitrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, hayatına zihayatlık ulamak, elan uz bir orgazm görmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bâtınin sex shoplardan aldatmaışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan alım satımi yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını korumak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta az çok keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en amelî yolu. Antrparantez seks sırasında flört etmek çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken evinsizkoymak bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan uz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir