Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman zemin almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki üzere yanma sorunlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas ciğerin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek ciğerin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışkatilklarını değişmek ve insanoğluın elan az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets yollamak ciğerin tradisyonel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşıklı olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı ciğerin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu iş, dumanün yanması namına, buharlaşması yüz açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek ciğerin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı yüz, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere öbür duman ürünleri üzere tabilık strüktürcı olabileceği dair ikazlar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets üzere duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve öbür mizaç problemlerine niçin olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas ciğerin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşıklı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve mizaç önerilerine yaraşıklı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir