MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat karşılayıcı yürütüm günlük yüzlerce zaman dinlenerek yan yanünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde mekân dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sözcük ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilindiği dâhilin yürütüm ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sözcük ettiren yürütüm harbiden görülmeye ayar. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daimî vüruttirilmekte ve kullanıma elan yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde özümleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zaten yürütüm marketlerden baktığınız dönem uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında harbiden berceste bir iş çıavratp insanlara en bol şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir