pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında taraf almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) mandepsi ortamında alışbilgiş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş yapabilmek sinein oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışbilgiş yapabilmek o kadar palas bileğildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden prosedür mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda henüz fazla tabanca gücü kabil hilelere mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz uz oynamanızı sağlamlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere taraf verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile taraf verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde taraf düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Külah ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında taraf düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gharabelik ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte mandepsi mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere işaret etmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein daimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her devir bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf düzlük duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda taraf düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alavere dalavere sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot uslu sözcük kabil görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir konuin kendiliğinden olarak mimarilması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir